Twitter ens ha bloquejat el compte perquè som menors d’edat. Ara que estàvem amb l’EURIBOR® i els Voltors

El passat 28 de desembre l’empresa Twitter ens bloquejava el compte de la nostra entitat en la famosa xarxa social. El compte a Twitter el vam crear al 2011. Fa 12 anys. Ara teníem prop de 5000 seguidors encara que feia 1 any llarg que estàvem encallats en el número de seguidors a pesar que cada setmana s’apuntaven uns quants.

Be, la raó es ben be peregrina:

Si l’edat legal són 18… el compte de la nostra Associació 500×20 el vàrem crear quan teníem 6 anyets!. Quin caray de argument més estúpid!

Fa tres setmanes que estem sense poder tuitejar fets importants que estem investigant com ara la manipulació de l’EURIBOR® i com els fons voltors americans compren als bancs espanyols paquets de crèdits amb garantia hipotecària des dels paradisos fiscals sense pagar impostos.

Bé, 3 setmanes, en les quals, la pàgina per recuperar el compte, desbloquejar-lo no es mou dient que hem de tenir paciència:

Esperem recuperar el compte. En cas contrari, deixarem Twitter, i que aquesta xarxa social se la mengin amb patates. Ja hem abandonat Youtube per Odysee i Facebook per les seves polítiques de bloqueig del que no agrada al Mainstream. Google el fem sevir el mínim per correus de tecnologia lliure com Roundcube i el nostro blog amb tecnología lliure com WordPress.

La Junta de l’Associació pel Lloguer Públic i Assequible- 500×20

Print Friendly, PDF & Email

Escriba aquí su comentario

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies